obat jerawat di jual apotik

obat jerawat di jual apotik Twarz jest czysta bez trądziku . Ale w rzeczywistości nie ma wygląd blizny potrądzikowe , które sprawiają, baseballmaksymalna ! Nadalbyły widać w twarz i zakłócać działania . Oto jak szybko pozbyć się blizn potrądzikowych .

1 . Ice Cube
Pocierać kostki lodu na obszarach, które mają blizny potrądzikowe . Scrub do 15 minut i zrobić trzy do czterech razydziennie. Lód ma działanie uspokajające i pomaga przezwyciężyć stan zapalny skóry i przyspiesza pad gojenie się trądziku .

2.Baking sody
Oprócz pracy , aby ciasto , proszek do pieczenia może pozbyć się trądziku wyprysków na twarzy . Mieszać sodę w wodzie pasty i następnie stosuje na bliznach trądzikowych . Czekać na 10-15 minut, następnie spłukać ciepłą wodą .

czerwony 3.Bawang
Szalotka silnymi wydalić uparty blizny potrądzikowe . Zetrzeć cebulę i natrzeć na blizny potrądzikowe .

4 . odpady herbata
Nie wyrzucaj zużytych męty herbaty użyłeś ! Fusy herbaciane jeszcze korzyści usuwania blizn potrądzikowych . To proste, wystarczy przetrzeć miąższ na blizny potrądzikowe .

5.Bengkuang
Jicama przydatna rozjaśnić twarz i pozbyć się blizn po trądziku wyprysków . Tarty yam i wklej na blizny potrądzikowe . Odstawić na 10-15 minut spłukać czystą wodą przez . Czy ten zabieg przed snem każdego dnia .

6 . ogórek
Ponadto , aby uspokoić zapalenie skóry , ogórek również przyspieszyć proces gojenia . Plasterki ogórka , a następnie umieścić na skórze , które mają blizny potrądzikowe na 20-30 minut .

7 . Białko jaja i miód
Te dwa składniki sprawiają silne sprawne i stonowanych twarz . Łączyć białka jaja i miód i stosować na blizny potrądzikowe być usunięte .

Materiał powyżej naturalnego biegu , ponieważ jest to bardzo bezpieczne i łatwe do znalezienia w kuchni . Powodzenia .

. Bookmark the permalink.

Leave a Reply